Matice vzájmených výsledků
robotikov korty
hopt série: 4 - 0 mapy: 6 - 0 série: 1 - 3 mapy: 4 - 6
ling série: 2 - 0 mapy: 2 - 0 série: 1 - 2 mapy: 1 - 2
Vzájemné zápasy zvolené dvojice
Datum Turnaj Kolo Soupeř + - Soupeř
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Hopt 0 1 Korty
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Hopt 1 0 robotikov
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Korty 1 0 Hopt
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Korty 1 0 ling
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 ling 0 1 Korty
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 ling 1 0 robotikov
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 robotikov 0 1 Hopt
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 robotikov 0 1 ling
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo Hopt 1 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo robotikov 0 1 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 Hopt 2 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 robotikov 0 2 Hopt
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 4. kolo ling 1 0 robotikov
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 4. kolo robotikov 0 1 ling
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 Hopt 3 2 Korty
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 Korty 2 3 Hopt
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 Hopt TW TL Korty
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 Korty TL TW Hopt
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 Korty TL TW ling
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 ling TW TL Korty
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Hopt 0 1 Korty
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Korty 1 0 Hopt
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Korty 0 1 ling
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 ling 1 0 Korty
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo Hopt TW TL robotikov
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo robotikov TL TW Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 Hopt TL TW ling
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 ling TW TL Hopt
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo Korty TW TL robotikov
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo robotikov TL TW Korty
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 Korty 1 0 robotikov
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 robotikov 0 1 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo Korty 1 0 robotikov
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo robotikov 0 1 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo Korty 1 0 ling
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo ling 0 1 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 Hopt 1 2 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 Korty 2 1 Hopt
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 Hopt 2 0 robotikov
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 robotikov 0 2 Hopt