Info
Jméno
Korty
AKA
InaeDrama, KortyCZ
Odehráno
16 turnajů, 116 zápasů
Umístění
2x 1, 2x 2, 2x 3
Odehrané série
68 W, 40 L, 1 T
Odehrané mapy
114 W, 68 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ AnalniKolik 01. 10. 2020 terran 5647 1
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 4.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 5.–8.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 3.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 1.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 4.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 3.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 5.–6.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 4.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 9.–12.
The One Tournament! 22. 07. 2018 1.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 4.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 2.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 5.–6.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 5.–6.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 0 1 Radko
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 0 1 Nolimit
13. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro6 0 1 devz
13. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro6 0 1 freizy
06. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro8 1 0 Mattzour
06. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro8 1 0 Zasz
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Blackbirds
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 nExt
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 NimeTh
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Raddow
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Argon
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Keiras
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Hopt
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 ling
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Radko
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Nolimit
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Mattzour
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Zasz
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 devz
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 freizy
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 0 2 Radko
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 NimeTh
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 8.kolo 0 1 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 7.kolo 1 0 Keiras
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 6.kolo 1 0 Petros
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 2 3 Hopt
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 2 0 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 Satik
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES Ro2 3 1 Rainmaker
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo 1 1 freizy
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 2 0 Raddow
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 2 0 Nolimit
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TL TW Hopt
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TL TW ling
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Hopt
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 ling
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Keiras
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 JustLikeFire
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 nExt
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 nExt
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 0 1 Nolimit
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 0 1 Nolimit
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 JustLikeFire
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 JustLikeFire
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Zasz
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 nExt
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 nExt
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Rainmaker
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 devz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Nolimit
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge o 3. místo 0 3 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro4 0 3 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 2 0 Mattzour
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 0 Markus
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 0 lumpas
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 CrosSGuarD
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 SolusRex
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 1 2 ExituS
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 5. kolo 0 1 Argon
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 4. kolo 1 0 Phara
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 3. kolo 1 0 FreeThinker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro8 1 2 Keiras
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 2 0 Satik
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro2 1 3 Radko
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro4 3 2 Nolimit
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 3 0 lumpas
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 1 Mattzour
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo TW TL robotikov
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 1 2 freizy
04. 02. 2019 Tučňákův Showmatch #2 3 0 lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 6. kolo TL TW Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 5. kolo 2 1 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 4. kolo 2 0 Markus
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo 2 0 Satik
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 0 2 freizy
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 SolusRex
09. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 2.kolo 0 2 Harpner
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 3. kolo 2 1 Keiras
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 0 Harpner
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 0 2 nExt
22. 07. 2018 The One Tournament! Finále 1 0 siso
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro2 1 0 siso
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 1 0 robotikov
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro8 1 0 Domimaru
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 5.kolo 0 1 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo 1 0 robotikov
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo 1 0 ling
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 2.kolo 1 0 SUPERF
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 0 1 Keiras
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 DoubleCC
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro2 1 3 TomikuS
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro4 3 1 Nolimit
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro8 3 0 lumpas
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 TW TL SolusRex
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 3. kolo 2 0 vEEdaCZE
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 Keiras
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 4. kolo 0 1 Keiras
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 3. kolo 1 0 Markus
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 2. kolo 1 0 czJOHNcz
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro8 1 2 Nolimit
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro16 2 0 Algalois
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 4. kolo 0 1 Keiras
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro4 1 2 Radko
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 2 1 Hopt
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 0 Raddow