Info
Jméno
Hopt
AKA
LadderManRon
Odehráno
16 turnajů, 111 zápasů
Umístění
2x 1, 5x 2, 2x 3
Odehrané série
70 W, 30 L, 2 T
Odehrané mapy
126 W, 64 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ LadderManRon 24. 11. 2020 terran 6150 395
PMǂ Hopt 24. 11. 2020 terran 6104 46
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 2.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 3.–4.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 17.–28.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 4.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 4.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 1.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 1.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 3.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 2.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 2.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 5.–6.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
27. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro2 0 0 Radko
27. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro2 0 1 Nolimit
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 1 0 Argon
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 1 0 Keiras
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 NimeTh
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Raddow
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Argon
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Keiras
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Radko
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Nolimit
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Korty
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 robotikov
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Mattzour
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Zasz
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 devz
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 freizy
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Blackbirds
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 nExt
07. 06. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #6 5 2 Ladabaz
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro4 1 2 freizy
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 2 0 Adik
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 0 Veeky
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 0 2 Rainmaker
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 8. kolo 0 1 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo 1 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro4 1 2 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro8 2 0 Raddow
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 2 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Veeky
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 6. kolo 1 2 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 5. kolo 1 0 Raddow
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro4 1 2 Nolimit
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 2 1 Keiras
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 2 1 Satik
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj Finále 3 1 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro2 3 0 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 3 2 Korty
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 2 1 czJOHNcz
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 siso
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 2 0 Nolimit
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 0 1 Keiras
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 1 0 lumpas
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL JustLikeFire
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL Korty
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 1 0 Mattzour
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 0 0 Zasz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW czJOHNcz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Raddow
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 JustLikeFire
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 nExt
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Rainmaker
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro2 3 4 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro4 3 0 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 2 1 JustLikeFire
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 0 ExituS
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 1 Markus
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Spectra
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 Rainmaker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 1 Wiarnot
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 0 2 Nolimit
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 6. kolo 0 2 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 5. kolo 1 0 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 4. kolo 1 0 czJOHNcz
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo TW TL Markus
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 1 0 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo TW TL robotikov
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 TL TW ling
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 2 3 freizy
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 maGe
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 0 siso
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 0 Wiarnot
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 Finále 0 3 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 6. kolo 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro2 1 2 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 2 1 Markus
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 4. kolo 0 1 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 1 0 Raddow
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 0 2 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 NaTaN
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 Finále 1 3 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro2 2 1 freizy
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 2 1 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 2 0 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 Ryuzakhi
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek Finále 0 1 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro2 1 0 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 1 0 Keiras
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 1 0 siso
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 Funny
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 1 2 lumpas
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 2 0 Cathilek
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 Markus
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 4. kolo 0 1 Nolimit
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 3. kolo 1 0 XeLiatH
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 2. kolo 1 0 Markus
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 1 2 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 0 robotikov