Info
Jméno
Hopt
AKA
LadderManRon
Odehráno
15 turnajů, 93 zápasů
Umístění
2x 1, 4x 2, 2x 3
Odehrané série
58 W, 25 L, 1 T
Odehrané mapy
114 W, 59 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ Hopt 25. 09. 2020 terran 6101 537
PMǂ LadderManRon 25. 09. 2020 terran 5898 413
PMǂ Hopt 25. 09. 2020 protoss 4955 13
PMǂ LadderManRon 25. 09. 2020 zerg 4664 10
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 3.–4.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 17.–28.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 4.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 4.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 1.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 1.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 3.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 2.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 2.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 5.–6.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
07. 06. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #6 5 2 Ladabaz
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro4 1 2 freizy
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 2 0 Adik
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 0 Veeky
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 0 2 Rainmaker
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 8. kolo 0 1 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo 1 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro4 1 2 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro8 2 0 Raddow
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 2 0 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Veeky
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 6. kolo 1 2 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 5. kolo 1 0 Raddow
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro4 1 2 Nolimit
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 2 1 Keiras
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 2 1 Satik
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj Finále 3 1 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro2 3 0 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 3 2 Korty
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 2 1 czJOHNcz
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 siso
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 2 0 Nolimit
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 0 1 Keiras
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 1 0 lumpas
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL JustLikeFire
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL Korty
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 1 0 Mattzour
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 0 0 Zasz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW czJOHNcz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Raddow
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 JustLikeFire
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 nExt
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Rainmaker
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro2 3 4 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro4 3 0 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 2 1 JustLikeFire
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 0 ExituS
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 1 Markus
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Spectra
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 Rainmaker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 1 Wiarnot
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 0 2 Nolimit
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 6. kolo 0 2 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 5. kolo 1 0 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 4. kolo 1 0 czJOHNcz
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo TW TL Markus
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 1 0 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo TW TL robotikov
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 TL TW ling
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 2 3 freizy
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 maGe
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 0 siso
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 0 Wiarnot
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 Finále 0 3 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 6. kolo 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro2 1 2 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 2 1 Markus
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 4. kolo 0 1 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 1 0 Raddow
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 0 2 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 NaTaN
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 Finále 1 3 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro2 2 1 freizy
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 2 1 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 2 0 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 Ryuzakhi
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek Finále 0 1 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro2 1 0 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 1 0 Keiras
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 1 0 siso
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 Funny
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 1 2 lumpas
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 2 0 Cathilek
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 Markus
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 4. kolo 0 1 Nolimit
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 3. kolo 1 0 XeLiatH
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 2. kolo 1 0 Markus
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 1 2 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 0 robotikov