Info
Jméno
ling
AKA
BLUE, IIIIIIIIIIII, zzzq
Odehráno
7 turnajů, 51 zápasů
Umístění
1x 1, 1x 3
Odehrané série
21 W, 21 L, 1 T
Odehrané mapy
31 W, 30 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
llllllllllll 25. 09. 2020 zerg 5201 56
PÂRłAH Ling 25. 09. 2020 zerg 4779 1
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 9.–16.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 5.–6.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 7.–8.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 1.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 3.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 7.–8.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
15. 06. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #7 5 0 siso
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 0 2 Rainmaker
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 Deiv
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 5. kolo 0 1 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 4. kolo 1 0 robotikov
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 3. kolo 1 0 devz
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 2. kolo TW TL Ryuzakhi
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 1. kolo 1 0 kubajz
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 0 2 Raddow
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 5.kolo 0 1 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 4.kolo 1 0 Wiarnot
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 3.kolo 1 0 siso
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 1 0 BzKDriveR
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 0 2 Keiras
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 2 1 Markus
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 0 1 Keiras
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 1 0 lumpas
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL JustLikeFire
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TW TL Korty
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 0 0 Mattzour
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 1 0 Zasz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW czJOHNcz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Raddow
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Korty
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Keiras
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 lumpas
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 nExt
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Rainmaker
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 freizy
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Nolimit
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo 0 1 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 1 0 Amberdrake
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 1 2 czJOHNcz
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 TW TL Hopt
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 5. kolo 0 2 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro2 0 2 Radko
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro4 2 1 devz
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 2 1 lumpas
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 2 0 Amberdrake
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo 0 1 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 2.kolo 1 0 siso
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 0 1 Nolimit