Info
Jméno
robotikov
AKA
Robotfox
Odehráno
19 turnajů, 124 zápasů
Umístění
1x 1,
Odehrané série
50 W, 67 L, 3 T
Odehrané mapy
86 W, 115 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH robotikov 25. 09. 2020 terran 4563 70
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
NestStory Cup 2020 18. 07. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 5.–8.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 5.–6.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 7.–8.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 13.–16.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 8.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 4.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 13.–16.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 21.–24.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 17.–18.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 13.–16.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 9.–12.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 13.–16.
The One Tournament! 22. 07. 2018 5.–6.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 5.–6.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 13.–16.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 3. kolo 0 1 Ladabaz
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 3. kolo 1 0 Phara
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 0 1 NimeTh
06. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #2 4 5 Ryuzakhi
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 1 2 Nolimit
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 Max
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 krocan
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo 0 1 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 6. kolo 1 0 NimeTh
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 5. kolo 1 0 TomikuS
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 1 0 maGe
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Betrayer
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 0 2 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Amberdrake
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 4. kolo 0 1 ling
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 3. kolo 1 0 Keiras
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 2. kolo 1 0 Markus
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 1. kolo 1 0 MaF
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 0 2 freizy
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro32 2 0 Wereth
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 3.kolo 0 1 Nolimit
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 1 0 SolusRex
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 0 2 Argon
22. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro8 1 0 Mattzour
22. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro8 1 0 Zasz
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 1 0 czJOHNcz
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 1 0 Raddow
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 1 0 Satik
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 1 0 SolusRex
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Blackbirds
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Veriol
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Zasz
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 0 1 nExt
16. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 maGe
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Markus
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Ryuzakhi
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Eladen
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 siso
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Adik
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 conysek
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Satik
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 SolusRex
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Masacre
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 0 2 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 0 Striker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 1 2 maGe
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 0 2 JustLikeFire
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 BorderKeeper
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 1 2 Mattzour
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 3. kolo 0 1 Rainmaker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 2. kolo 1 0 Satik
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 1. kolo 1 0 Hummingbird
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 0 2 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo TL TW Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 0 2 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro8 1 2 Wiarnot
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo TL TW Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo TL TW freizy
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 1. kolo 0 1 Senterai
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 0 2 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 2. kolo 0 2 Satik
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 1. kolo 2 0 Domimaru
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 0 2 pxvxl
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 3. kolo 1 2 Badler
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 2. kolo 2 0 PraetorND
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 1. kolo 2 0 Hexed
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 0 2 Raddow
06. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 1.kolo 0 2 uniQFazer
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 3. kolo 0 2 Mattzour
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 0 Markus
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 0 2 Mattzour
22. 07. 2018 The One Tournament! LB 2.kolo 0 1 Zein
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 0 1 Korty
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro8 1 0 maGe
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo 0 1 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 0 1 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 1 0 Phara
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 SUPERF
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 0 2 maGe
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Ryuzakhi
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 0 2 BlackMikes
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 0 2 lumpas
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 5. kolo 0 2 SaPPhiRe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 4. kolo 1 1 CheeseWipe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 3. kolo 1 1 siso
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 2. kolo 1 1 Ryuzakhi
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 1. kolo 2 0 Byzzon
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 5. kolo 2 0 Hexed
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 4. kolo 1 2 Vuvuzela
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 3. kolo 2 0 maitiky
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 2. kolo 0 2 SaaTAP
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 1. kolo 2 0 Guberto
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo 0 1 Raddow
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 0 2 Hopt
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 3. kolo 0 1 METHikCZ
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 0 2 Raddow
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 2 0 conysek
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 5. kolo 2 0 SaaTAP
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 3. kolo 1 2 LogiM
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 4. kolo 0 2 Raddow
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 2. kolo 1 2 SolusRex
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 1. kolo 0 2 NovaTerra
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) LB 3. kolo 1 2 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) LB 2. kolo 1 0 Funny
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro4 0 2 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro8 2 1 LogiM
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) LB 2. kolo 0 1 Arranion
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) LB 1. kolo 1 0 Funny
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro8 0 2 Raddow
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 5. kolo 0 2 NovaTerra
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 4. kolo 1 0 Sindar
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 3. kolo 1 0 Liut
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 2. kolo 1 0 FodgiCz
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 WB Ro8 0 2 SolusRex
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 LB 3. kolo 0 1 Raddow
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 LB 2. kolo TW TL FodgiCz
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 WB Ro8 1 2 Badler
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 WB Ro16 2 1 Sindar
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 LB 1. kolo 0 1 Eevo
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro16 0 2 Genesis
02. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 LB 1. kolo 0 1 Liut
02. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 WB Ro16 0 2 Genesis