Matice vzájmených výsledků
hopt ling
keiras série: 3 - 12 mapy: 8 - 20 série: 9 - 0 mapy: 15 - 0
argon série: 0 - 5 mapy: 0 - 7 série: 2 - 1 mapy: 2 - 1
Vzájemné zápasy zvolené dvojice
Datum Turnaj Kolo Soupeř + - Soupeř
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 WB Ro4 Argon 0 2 Hopt
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 WB Ro4 Hopt 2 0 Argon
06. 03. 2021 Etaria Cup 4. kolo Argon 0 2 Hopt
06. 03. 2021 Etaria Cup 4. kolo Hopt 2 0 Argon
06. 03. 2021 Etaria Cup 3. kolo Hopt 2 0 Keiras
06. 03. 2021 Etaria Cup 3. kolo Keiras 0 2 Hopt
20. 02. 2021 Saturday Fightnight #1.2 Keiras 5 0 ling
20. 02. 2021 Saturday Fightnight #1.2 ling 0 5 Keiras
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 5. kolo Hopt 2 0 Keiras
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 5. kolo Keiras 0 2 Hopt
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 3. kolo Keiras 1 0 ling
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 3. kolo ling 0 1 Keiras
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 WB Ro8 Argon 2 0 Keiras
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 WB Ro8 Keiras 0 2 Argon
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro2 Hopt 3 2 Keiras
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro2 Keiras 2 3 Hopt
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro8 Argon 0 2 Keiras
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro8 Keiras 2 0 Argon
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro16 Keiras 2 0 ling
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro16 ling 0 2 Keiras
19. 10. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #11 Argon 3 5 Keiras
19. 10. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #11 Keiras 5 3 Argon
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Argon 0 1 Hopt
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Argon 1 0 ling
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Hopt 1 0 Argon
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Hopt 1 0 Keiras
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Keiras 0 1 Hopt
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 Keiras 1 0 ling
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 ling 0 1 Argon
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 ling 0 1 Keiras
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Argon 0 1 Hopt
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Argon 0 1 ling
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Hopt 1 0 Argon
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Hopt 1 0 Keiras
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Keiras 0 1 Hopt
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Keiras 1 0 ling
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 ling 1 0 Argon
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 ling 0 1 Keiras
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro4 Argon 1 2 Keiras
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro4 Keiras 2 1 Argon
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 8. kolo Hopt 0 1 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 8. kolo Keiras 1 0 Hopt
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 Hopt 2 1 Keiras
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 Keiras 1 2 Hopt
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 6.kolo Argon 0 1 Keiras
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 6.kolo Keiras 1 0 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 5.kolo Argon 1 0 ling
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 5.kolo ling 0 1 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 Keiras 2 0 ling
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 ling 0 2 Keiras
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 Hopt 0 1 Keiras
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 Keiras 1 0 Hopt
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 Keiras 1 0 ling
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 ling 0 1 Keiras
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Hopt 1 0 Keiras
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Keiras 0 1 Hopt
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Keiras 1 0 ling
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 ling 0 1 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 5. kolo Hopt 1 0 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 5. kolo Keiras 0 1 Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo Keiras 1 0 ling
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo ling 0 1 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo Argon 0 1 Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo Hopt 1 0 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 Hopt TL TW ling
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 ling TW TL Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 6. kolo Hopt 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 6. kolo Keiras 0 2 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 Hopt 2 0 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 Keiras 0 2 Hopt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 Hopt 0 2 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 Keiras 2 0 Hopt
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 Hopt 2 1 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 Keiras 1 2 Hopt
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 Hopt 1 0 Keiras
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 Keiras 0 1 Hopt