Info
Jméno
Keiras
AKA
Odehráno
28 turnajů, 154 zápasů
Umístění
2x 1, 2x 2, 4x 3
Odehrané série
83 W, 65 L, 1 T
Odehrané mapy
141 W, 110 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ Keiras 25. 09. 2020 zerg 5385 658
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
NestStory Cup 2020 18. 07. 2020 3.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 5.–8.
SC2 LanCraft Cup #3 06. 06. 2020 1.
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 4.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 9.–16.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 1.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 3.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 9.–12.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 4.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 5.–6.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 2.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 3.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 5.–6.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 5.–6.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 3.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 5.–6.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 2.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 9.–12.
NestStory Cup 2018 12. 08. 2018 4.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 5.–6.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 4.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 4.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 7.–8.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 2. kolo 0 1 Ladabaz
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 2. kolo 1 0 Raddow
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 2. kolo 0 1 Ladabaz
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 0 1 Nolimit
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 1 0 maGe
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro8 0 2 Radko
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro2 3 1 Raddow
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro4 2 1 Argon
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro8 2 0 MaF
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro16 2 0 Eladen
13. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #3 1 5 Nolimit
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 0 2 Radko
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro32 2 0 Raddow
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro2 2 0 Rainmaker
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro4 2 1 Nolimit
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 2 0 Kryki
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 Markus
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 PraetorND
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 9. kolo 0 2 nExt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 8. kolo 1 0 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 7. kolo 1 0 Ladabaz
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro4 0 2 nExt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro8 2 0 NimeTh
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 2 0 SolusRex
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 scurge
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 3. kolo 0 1 robotikov
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 1 2 Hopt
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 2 0 Petros
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 7.kolo 0 1 Korty
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 6.kolo 1 0 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 0 3 freizy
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 2 0 Petros
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 ling
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES tiebreaker 0 1 nExt
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo 0 2 Rainmaker
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 2 0 Phara
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 1 1 nExt
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 1 0 Hopt
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 1 0 ling
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 0 1 Radko
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 1 0 TomikuS
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 0 1 Blackbirds
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 1 0 Veriol
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Nolimit
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 czJOHNcz
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Raddow
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Korty
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 JustLikeFire
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 nExt
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Markus
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Zasz
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 0 1 Nolimit
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 siso
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 maGe
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 JustLikeFire
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 nExt
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Markus
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 nExt
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Rainmaker
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 0 2 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 1 maGe
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 1 2 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Satik
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 Veeky
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 1 2 Petros
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 Amberdrake
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 5. kolo 0 1 Rainmaker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro4 0 2 Nolimit
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro8 2 1 Korty
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 2 0 robotikov
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 5. kolo 0 1 Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 4. kolo 1 0 freizy
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo 1 0 ling
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo TW TL Raddow
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 1 2 Nolimit
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 0 FreeThinker
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 3. kolo 0 1 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 2. kolo TW TL lumpas
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 1 0 SolusRex
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 0 2 devz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 0 3 Radko
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 Satik
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 2 0 czares
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 1 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 6. kolo 0 2 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 5. kolo 1 0 JustLikeFire
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 4. kolo 1 0 pxvxl
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 0 2 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 2 0 Raddow
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro16 2 0 Domimaru
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 6. kolo 0 1 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 5. kolo 1 0 freizy
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro4 1 2 Nolimit
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 2 0 Hopt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 Satik
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 5. kolo 1 2 Korty
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 1 2 Hopt
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 2 0 pxvxl
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 Satik
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 Finále 0 3 Nolimit
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 7. kolo 2 0 Raddow
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 6. kolo 2 0 Badler
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 5. kolo 2 0 Phara
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro4 0 2 Nolimit
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro8 2 0 Badler
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 2 0 Phara
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 1 0 Ryuzakhi
09. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 2.kolo 0 2 Nolimit
09. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 1.kolo TW TL BlackMikes
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 3. kolo 1 2 Korty
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 1 2 nExt
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 2 1 Harpner
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 0 1 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 0 1 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 1 0 Harpner
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 1 0 Harpner
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 0 1 Mattzour
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 0 1 Mattzour
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Mattzour
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 0 1 Ladabaz
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo 0 1 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 0 1 Hopt
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 1 0 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 Markus
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 0 2 TomikuS
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Funny
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 2 0 vEEdaCZE
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 0 2 Korty
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 5. kolo 0 1 Nolimit
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 4. kolo 1 0 Korty
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro4 1 2 TomikuS
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro8 2 0 uniQFazer
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 5. kolo 0 1 Nolimit
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 4. kolo 1 0 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 3. kolo 1 0 BlackMikes
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 2. kolo 1 0 Ryuzakhi
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 0 2 TomikuS
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 1 XeLiatH
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 4. kolo 0 1 StorM
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 3. kolo 1 0 XeLiatH
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro8 0 2 Radko
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 2 0 DoubleCC