Playoff pavouk

po odehrání skupin budou týmy umístěné do sedmikolového turnajového pavouka. Dle umístění v divizi si týmy zajistí vstup do různé fáze pavouka. Každý týden se odehraje jedno kolo. Semifinále a finále (tj. 3 zápasy) se budou hrát v jeden den po domluvě všech zúčastněných týmů, streamera a organizátorů.


1. Kolo
16. 8.
2. Kolo
23. 8.
3. Kolo
30. 8.
4. Kolo
6. 9.
5. Kolo
13. 9.
Semifinále
20. 9.
Finále
20. 9.
bArtH/meinhold
3
SmokedSloth/Sharik
0
Masacre/Petros
3
Veeky/Eladen
1
siso/Heli
3
maitiky/NitramVHive
0
SolusRex/Satik
3
Striker/RamZesKTS
1
bArtH/meinhold
1
Masacre/Petros
3
siso/Heli
3
SolusRex/Satik
2
Mattzour/Zasz
3
Masacre/Petros
1
Raddow/NimeTh
TW
siso/Heli
TL
robotikov/Korty
3
Mattzour/Zasz
1
nExt/Blackbirds
3
Raddow/NimeTh
2
freizy/devz
2
robotikov/Korty
3
Keiras/Argon
3
nExt/Blackbirds
2
Nolimit/Radko
0
robotikov/Korty
0
Hopt/Ling
0
Keiras/Argon
0
TBD
0
TBD
0
označuje tým, který byl v daném kole nasazen do pavouka.
1. kolo: 2020-08-16
bArtH/meinhold 3 0 SmokedSloth/Sharik
bArtH Ice and Chrome SmokedSloth
meinhold Ever Dream Sharik
2v2 Heavy Artillery 2v2
bArtH Deathaura Sharik
meinhold Eternal Empire SmokedSloth
Masacre/Petros 3 1 Veeky/Eladen
Petros Ever Dream Veeky
Masacre Ice and Chrome Eladen
2v2 Heavy Artillery 2v2
Petros Deathaura Eladen
Masacre Eternal Empire Veeky
siso/Heli 3 0 maitiky/NitramVHive
Heli Ice and Chrome maitiky
siso Deathaura NitramVHive
2v2 Heavy Artillery 2v2
Heli Ever Dream NitramVHive
siso Pillars of Gold maitiky
SolusRex/Satik 3 1 Striker/RamZesKTS
Satik Pillars of Gold Striker
SolusRex Deathaura RamZesKTS
2v2 Emerald City 2v2
Satik Ever Dream RamZesKTS
SolusRex Ice and Chrome Striker
2. kolo: 2020-08-23
bArtH/meinhold 1 3 Masacre/Petros
bArtH Ice and Chrome Masacre
meinhold Ever Dream Petros
2v2 Emerald City 2v2
bArtH Eternal Empire Petros
meinhold Golden Wall Masacre
siso/Heli 3 2 SolusRex/Satik
siso Deathaura SolusRex
Heli Pillars of Gold Satik
2v2 Heavy Artillery 2v2
siso Eternal Empire Satik
Heli Submarine SolusRex
3. kolo: 2020-08-30
Mattzour/Zasz 3 1 Masacre/Petros
Mattzour Pillars of Gold Masacre
Zasz Deathaura Petros
2v2 Emerald City 2v2
Mattzour Ever Dream Petros
Zasz Submarine Masacre
Raddow/NimeTh TW TL siso/Heli
hráč A Golden Wall hráč C
hráč B Ever Dream hráč D
2v2 Heavy Artillery 2v2
hráč A Submarine hráč D
hráč B Pillars of Gold hráč C
4. kolo: 2020-09-06
robotikov/Korty 3 1 Mattzour/Zasz
Korty Golden Wall Mattzour
robotikov Deathaura Zasz
2v2 Arctic Dream 2v2
Korty Ice and Chrome Zasz
robotikov Eternal Empire Mattzour
nExt/Blackbirds 3 2 Raddow/NimeTh
Blackbirds Submarine Raddow
nExt Eternal Empire NimeTh
2v2 Arctic Dream 2v2
Blackbirds Deathaura NimeTh
nExt Pillars of Gold Raddow
5. kolo: 2020-09-13
freizy/devz 2 3 robotikov/Korty
devz Ice and Chrome robotikov
freizy Deathaura Korty
2v2 Heavy Artillery 2v2
devz Pillars of Gold Korty
freizy Golden Wall robotikov
Keiras/Argon 3 2 nExt/Blackbirds
Keiras Ice and Chrome nExt
Argon Deathaura Blackbirds
2v2 Emerald City 2v2
Keiras Pillars of Gold Blackbirds
Argon Submarine nExt
6. kolo: 2020-09-20
Nolimit/Radko 0 0 robotikov/Korty
hráč A Eternal Empire hráč C
hráč B Ice and Chrome hráč D
2v2 Emerald City 2v2
hráč A Deathaura hráč D
hráč B Golden Wall hráč C
Hopt/Ling 0 0 Keiras/Argon
hráč A Ice and Chrome hráč C
hráč B Pillars of Gold hráč D
2v2 Arctic Dream 2v2
hráč A Ever Dream hráč D
hráč B Deathaura hráč C
7. kolo: 2020-09-27
TBD 0 0 TBD
hráč A Ever Dream hráč C
hráč B Submarine hráč D
2v2 Emerald City 2v2
hráč A Deathaura hráč D
hráč B Ice and Chrome hráč C