Tabulka Divize 3

Týmy jsou řazeny dle skore z celých zápasů, skore v mapách, počtu kontumačních proher. Vykřičník (!) signalizuje, že tým má alespoň jednu kontumační prohru. Obelisk (†) značí týmy, které odstoupily ze soutěže. Zápasy proti odstupivším týmům jsou počítány jako 5-0 výhry.
# Tým Zápasy Mapy
1 PÂRłAH Veeky PÂRłAH Eladen 4-0 17-3
2 INAE Striker INAE RamZesKTS 3-0 14-1
3 LawB maitiky LawB NitramVHive 2-2 11-9
4 PÂRłAH SmokedSloth PÂRłAH Sharik 1-2 8-7
5 tobis galvin 1-2 5-10
6 PÂRłAH Fpohozlobr PÂRłAH Majrostyle 0-5* 0-25* !
1. kolo: 2020-07-12
Veeky/Eladen 5 0 tobis/galvin
Veeky Pillars of Gold galvin
Eladen Submarine tobis
2v2 Arctic Dream 2v2
Veeky Golden Wall tobis
Eladen Deathaura galvin
Striker/RamZesKTS 4 1 SmokedSloth/Sharik
Striker Golden Wall SmokedSloth
RamZesKTS Submarine Sharik
2v2 Emerald City 2v2
Striker Eternal Empire Sharik
RamZesKTS Pillars of Gold SmokedSloth
Fpohozlobr/Majrostyle TL TW maitiky/NitramVHive
hráč A Golden Wall hráč C
hráč B Eternal Empire hráč D
2v2 Arctic Dream 2v2
hráč A Deathaura hráč D
hráč B Pillars of Gold hráč C
2. kolo: 2020-07-19
SmokedSloth/Sharik 2 3 Veeky/Eladen
SmokedSloth Submarine Veeky
Sharik Eternal Empire Eladen
2v2 Arctic Dream 2v2
SmokedSloth Ever Dream Eladen
Sharik Ice and Chrome Veeky
maitiky/NitramVHive 5 0 tobis/galvin
NitramVHive Eternal Empire tobis
maitiky Golden Wall galvin
2v2 Arctic Dream 2v2
NitramVHive Ever Dream galvin
maitiky Submarine tobis
Fpohozlobr/Majrostyle TL TW Striker/RamZesKTS
hráč A Eternal Empire hráč C
hráč B Golden Wall hráč D
2v2 Arctic Dream 2v2
hráč A Pillars of Gold hráč D
hráč B Submarine hráč C
3. kolo: 2020-07-26
Veeky/Eladen 4 1 maitiky/NitramVHive
Eladen Deathaura maitiky
Veeky Pillars of Gold NitramVHive
2v2 Emerald City 2v2
Eladen Eternal Empire NitramVHive
Veeky Ever Dream maitiky
SmokedSloth/Sharik TW TL Fpohozlobr/Majrostyle
hráč A Ice and Chrome hráč C
hráč B Golden Wall hráč D
2v2 Heavy Artillery 2v2
hráč A Ever Dream hráč D
hráč B Eternal Empire hráč C
tobis/galvin 0 0 Striker/RamZesKTS
tobis Ever Dream RamZesKTS
galvin Deathaura Striker
2v2 Arctic Dream 2v2
tobis Ice and Chrome Striker
galvin Submarine RamZesKTS
4. kolo: 2020-08-02
Fpohozlobr/Majrostyle TL TW Veeky/Eladen
hráč A Eternal Empire hráč C
hráč B Ever Dream hráč D
2v2 Arctic Dream 2v2
hráč A Deathaura hráč D
hráč B Ice and Chrome hráč C
Striker/RamZesKTS 5 0 maitiky/NitramVHive
RamZesKTS Ice and Chrome NitramVHive
Striker Golden Wall maitiky
2v2 Emerald City 2v2
RamZesKTS Pillars of Gold maitiky
Striker Deathaura NitramVHive
tobis/galvin 0 0 SmokedSloth/Sharik
hráč A Pillars of Gold hráč C
hráč B Ice and Chrome hráč D
2v2 Emerald City 2v2
hráč A Golden Wall hráč D
hráč B Deathaura hráč C
5. kolo: 2020-08-09
Veeky/Eladen 0 0 Striker/RamZesKTS
hráč A Submarine hráč C
hráč B Ice and Chrome hráč D
2v2 Heavy Artillery 2v2
hráč A Golden Wall hráč D
hráč B Eternal Empire hráč C
Fpohozlobr/Majrostyle TL TW tobis/galvin
hráč A Eternal Empire hráč C
hráč B Submarine hráč D
2v2 Arctic Dream 2v2
hráč A Ever Dream hráč D
hráč B Deathaura hráč C
maitiky/NitramVHive 0 0 SmokedSloth/Sharik
hráč A Submarine hráč C
hráč B Ice and Chrome hráč D
2v2 Emerald City 2v2
hráč A Eternal Empire hráč D
hráč B Golden Wall hráč C