Matice vzájmených výsledků
robotikov korty
raddow série: 9 - 1 mapy: 15 - 2 série: 1 - 3 mapy: 1 - 5
nimeth série: 1 - 2 mapy: 1 - 2 série: 0 - 2 mapy: 0 - 3
Vzájemné zápasy zvolené dvojice
Datum Turnaj Kolo Soupeř + - Soupeř
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Korty 1 0 NimeTh
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Korty 0 1 Raddow
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 NimeTh 0 1 Korty
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 NimeTh 0 1 robotikov
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Raddow 1 0 Korty
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 Raddow 1 0 robotikov
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 robotikov 1 0 NimeTh
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 robotikov 0 1 Raddow
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 2. kolo NimeTh 0 1 Raddow
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 2. kolo Raddow 1 0 NimeTh
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo NimeTh 1 0 robotikov
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo robotikov 0 1 NimeTh
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 Korty 2 0 NimeTh
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 NimeTh 0 2 Korty
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 6. kolo NimeTh 0 1 robotikov
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 6. kolo robotikov 1 0 NimeTh
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo Korty 2 0 Raddow
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo Raddow 0 2 Korty
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 Raddow 0 1 robotikov
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 robotikov 1 0 Raddow
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Korty 1 0 Raddow
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 Raddow 0 1 Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo Korty TW TL robotikov
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo robotikov TL TW Korty
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 Raddow 2 0 robotikov
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 robotikov 0 2 Raddow
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 Korty 1 0 robotikov
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 robotikov 0 1 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo Korty 1 0 robotikov
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo robotikov 0 1 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo Raddow 1 0 robotikov
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo robotikov 0 1 Raddow
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 Korty 2 0 Raddow
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 Raddow 0 2 Korty
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 Raddow 2 0 robotikov
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 robotikov 0 2 Raddow
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 4. kolo Raddow 2 0 robotikov
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 4. kolo robotikov 0 2 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) LB 3. kolo Raddow 2 1 robotikov
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) LB 3. kolo robotikov 1 2 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro4 Raddow 2 0 robotikov
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro4 robotikov 0 2 Raddow
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro8 Raddow 2 0 robotikov
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro8 robotikov 0 2 Raddow
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 LB 3. kolo Raddow 1 0 robotikov
17. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 LB 3. kolo robotikov 0 1 Raddow