Info
Jméno
SolusRex
AKA
DrunkSolus
Odehráno
27 turnajů, 166 zápasů
Umístění
1x 3
Odehrané série
66 W, 86 L, 5 T
Odehrané mapy
140 W, 170 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH SolusRex 17. 05. 2024 zerg 4470 2
PÂRłAH SolusRex 17. 05. 2024 protoss 3740 13
PÂRłAH CykloneFan 31. 03. 2024 zerg 4351 1
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
PLAYzone Challenge 2024 06. 01. 2024 17.–30.
Playzone Arena 09/2023 10. 09. 2023 4.
Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 19. 12. 2021 9.–12.
akrij1211 stream turnaj SC2 02. 10. 2021 5.
Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 05. 04. 2021 9.–12.
Etaria Cup 06. 03. 2021 13.–14.
Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 23. 01. 2021 12.–13.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 26. 12. 2020 9.–12.
Keirasova výzva #1 05. 12. 2020 13.–16.
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 12.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 5.–8.
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 3.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 9.–16.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 17.–28.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 13.–16.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 17.–20.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 14.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 17.–20.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 13.–16.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 9.–12.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 18.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 9.–12.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 13.–16.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 13.–16.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 13.–16.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 RO32 1 2 Satik
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 7. kolo 2 0 Amberdrake
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 6. kolo 0 2 Nolimit
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 5. kolo TW TL Jagatha
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 4. kolo 0 2 Wanty
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 3. kolo 0 2 lumpas
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 1. kolo 0 2 Surgen
10. 09. 2023 Playzone Arena 09/2023 5. kolo 1 1 sebesdes
10. 09. 2023 Playzone Arena 09/2023 3. kolo 2 0 Gameforcela
10. 09. 2023 Playzone Arena 09/2023 2. kolo 1 1 Amberdrake
10. 09. 2023 Playzone Arena 09/2023 1. kolo 0 2 Nolimit
05. 03. 2023 Ovachamp 2023 - mini cup#01 finále 2 3 PraetorND
05. 03. 2023 Ovachamp 2023 - mini cup#01 Ro4 2 0 eXodis
05. 03. 2023 Ovachamp 2023 - mini cup#01 3. kolo 2 0 MalejBor
05. 03. 2023 Ovachamp 2023 - mini cup#01 2. kolo 2 0 Springy
05. 03. 2023 Ovachamp 2023 - mini cup#01 1. kolo 2 0 Amberdrake
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 3. kolo 0 1 TomikuS
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 2. kolo 1 0 Noxmen
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 1. kolo 1 0 NimeTh
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro32 1 2 RaThak
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A LB 3. kolo 0 1 maGe
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A LB 2. kolo 1 0 majti
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A WB Ro4 0 2 Rainmaker
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A WB Ro8 2 0 Amberdrake
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 4. kolo 0 2 Keiras
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 3. kolo 0 2 Nolimit
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 2. kolo 2 1 majti
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 1. kolo 2 1 UltraSlick
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 LB 2. kolo 1 2 Veeky
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 WB Ro8 1 2 Satik
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 LB 3. kolo 0 1 Markus
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 LB 2. kolo 1 0 shelby
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 WB Ro16 0 2 czJOHNcz
06. 03. 2021 Etaria Cup 5. kolo 0 2 Markus
06. 03. 2021 Etaria Cup 4. kolo 1 1 Eladen
06. 03. 2021 Etaria Cup 3. kolo 2 0 Amberdrake
06. 03. 2021 Etaria Cup 2. kolo 2 0 kuba
06. 03. 2021 Etaria Cup 1. kolo 0 2 Argon
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 5. kolo TW TL MaF
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 4. kolo 0 2 czJOHNcz
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 3. kolo 1 1 Amberdrake
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 2. kolo 2 0 Akrij
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 1. kolo 0 2 Hopt
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 2. kolo 0 1 ling
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 1. kolo 1 0 RamZesKTS
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 WB Ro16 0 2 nExt
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 LB 2. kolo 0 2 ling
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro16 0 2 Argon
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 2. kolo 0 2 Satik
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 1. kolo 2 0 Wereth
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro8 0 2 Wiarnot
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 0 1 Heli
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 0 1 siso
23. 08. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #9 5 2 RamZesKTS
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 1 0 RamZesKTS
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 0 0 Striker
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 Masacre
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Petros
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Phara
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Robar
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 bArtH
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 meinhold
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL EnerGy
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Ryuzakhi
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro8 1 2 Heli
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Heli
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 siso
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 8. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 6. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 5. kolo 2 1 Sharik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 4. kolo 2 1 Satik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 3. kolo 2 1 Rainmaker
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 2. kolo 0 2 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 1. kolo 2 0 mOsesS
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro8 0 2 Raddow
20. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #4 5 2 Satik
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 0 2 Nolimit
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 1 2 Kryki
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 0 1 Ladabaz
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Max
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 0 2 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Markus
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 0 1 robotikov
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 1 2 Argon
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 maGe
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 robotikov
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 RamZesKTS
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 Striker
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Markus
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Ryuzakhi
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Adik
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 conysek
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Masacre
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Zasz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Eladen
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 siso
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 maGe
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 robotikov
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Blackbirds
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Veriol
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 0 ExituS
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 0 2 lumpas
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 0 2 Korty
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 0 2 CrosSGuarD
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 2. kolo 0 1 FreeThinker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 1. kolo 1 0 Epiphonester
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 1 2 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 0 1 Markus
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 0 2 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 1 Raddow
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 0 1 Keiras
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 0 2 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro2 0 3 Raddow
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro4 3 1 Satik
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro8 2 0 Wereth
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro24 0 2 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 1 2 maGe
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 0 2 lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo 1 2 pxvxl
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 2. kolo 2 1 Wiarnot
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 1. kolo 2 0 EvilMarine
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 0 2 Korty
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro32 TW TL EvilMarine
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 2. kolo 1 2 Phara
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 1. kolo 2 0 RamZesKTS
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 1 2 Badler
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 0 1 lumpas
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 TL TW Korty
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Baku
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 0 2 TomikuS
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 Badler
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo 0 1 XeLiatH
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 0 2 TomikuS
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 3. kolo 0 1 conysek
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 0 2 czJOHNcz
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 2 0 Luccas
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 3. kolo 0 2 Raddow
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 2. kolo 2 0 TomVrCZ
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 1. kolo 0 2 NovaTerra
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 5. kolo 1 2 Raddow
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 3. kolo 2 0 SaaTAP
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 4. kolo 0 2 NovaTerra
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 2. kolo 2 1 robotikov
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 1. kolo 2 1 LogiM
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) Finále 3 0 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro2 2 1 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro4 2 1 Funny
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) LB 2. kolo 0 1 Funny
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) WB Ro4 0 2 Quickexpress
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) WB Ro8 2 0 TomVrCZ
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) Finále TW TL Raddow
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) LB 4. kolo 2 1 Arranion
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro2 0 2 Raddow
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro4 2 1 Arranion
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro8 2 1 KOVI
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 3. kolo 0 1 Sindar
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 WB Ro4 1 2 NovaTerra
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 WB Ro8 2 0 robotikov
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 LB 5. kolo 0 2 DoubleCC
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro2 0 2 NovaTerra
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro4 2 0 DoubleCC
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro8 2 1 Arranion
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 2. kolo 0 1 DoubleCC
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 0 2 Radko