Info
Jméno
Rainmaker
AKA
CRUXRain, R4iNM4k3R, RAiN
Odehráno
12 turnajů, 92 zápasů
Umístění
2x 2, 1x 3
Odehrané série
47 W, 26 L, 0 T
Odehrané mapy
96 W, 66 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
CRUXRain 27. 09. 2023 terran 5257 233
WannaBeMaru 19. 07. 2022 terran 5781 1
WannaBeMaru 19. 07. 2022 terran 5365 162
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Letní liga 2022 11. 09. 2022 4.
Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 19. 12. 2021 4.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 26. 12. 2020 9.–12.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 2.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 9.–12.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 2.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 21.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 3.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 9.–12.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 5.–6.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 13.–16.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
11. 09. 2022 Letní liga 2022 5.kolo 2 3 ling
04. 09. 2022 Letní liga 2022 4.kolo 3 2 Keiras
21. 08. 2022 Letní liga 2022 3.kolo TW TL Heli
14. 08. 2022 Letní liga 2022 2.kolo 3 2 maGe
07. 08. 2022 Letní liga 2022 1. kolo 1 3 Argon
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 6. kolo TL TW Nolimit
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 5. kolo 1 0 bArtH
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro4 0 2 Hopt
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro8 2 0 TomikuS
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro16 2 0 czJOHNcz
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A Finále 2 0 Heli
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A Finále 2 1 Heli
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A LB 4. kolo 1 0 maGe
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A WB Ro2 0 2 Heli
16. 10. 2021 1. turnaj soutěže kategorie A WB Ro4 2 0 SolusRex
06. 03. 2021 Etaria Cup 5. kolo TL TW Killercz
06. 03. 2021 Etaria Cup 4. kolo TL TW ČtyřiKostky
06. 03. 2021 Etaria Cup 3. kolo TL TW kuba
06. 03. 2021 Etaria Cup 2. kolo TL TW Akrij
06. 03. 2021 Etaria Cup 1. kolo TL TW shelby
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 2. kolo 0 1 Keiras
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 LB 1. kolo 1 0 majti
26. 12. 2020 Ascending Pariahs Vánoční turnaj 2020 WB Ro16 0 2 Satik
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 Finále 2 3 Nolimit
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 5. kolo 2 0 Wiarnot
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro2 1 2 Nolimit
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro4 2 0 robotikov
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro8 2 0 Sharik
06. 09. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #10 5 2 Robar
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 9. kolo 2 1 Satik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 7. kolo 2 0 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 6. kolo 2 0 mOsesS
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 4. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 3. kolo 1 2 SolusRex
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 2. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 1. kolo 2 1 Sharik
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro2 0 2 Keiras
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro4 2 1 Radko
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 2 1 Crow
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 ling
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 5. kolo TL TW Raddow
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 1 0 Robar
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Funny
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 1 2 nExt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Shadow
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES Ro2 1 3 Korty
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo 2 0 Keiras
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 2 0 nExt
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 2 0 Phara
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW CuKu
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Tocon
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Radko
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW TomikuS
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW devz
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW freizy
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Nolimit
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Phara
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Korty
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Keiras
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 lumpas
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Badler
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 CrosSGuarD
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 0 2 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 1 lumpas
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 0 2 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Wiarnot
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 0 2 Hopt
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 Markus
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 Spectra
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 7. kolo 0 2 Nolimit
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 6. kolo 1 0 Argon
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 5. kolo 1 0 Keiras
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 4. kolo 1 0 czJOHNcz
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 3. kolo 1 0 robotikov
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro8 1 2 Argon
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 2 1 FreeThinker
04. 02. 2019 Tučňákův Showmatch #1 0 2 lumpas
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 3. kolo TL TW Phara
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro8 1 2 Raddow
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 2 1 PraetorND
19. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 4.kolo 0 2 uniQFazer
13. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 WB Ro4 0 3 Radko
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 0 Mattzour
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 2 0 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 1.kolo TL TW SUPERF
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 TL TW Phara