Info
Jméno
lumpas
AKA
Odehráno
10 turnajů, 79 zápasů
Umístění
2x 2,
Odehrané série
47 W, 26 L, 1 T
Odehrané mapy
73 W, 44 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ lumpas 04. 03. 2024 zerg 4987 22
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
PLAYzone Challenge 2024 06. 01. 2024 5.–8.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 2.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 7.–8.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 5.–6.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 13.–16.
NestStory Cup 2018 12. 08. 2018 2.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 5.–8.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 9.–12.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 RO8 0 2 Ladabaz
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 RO16 2 0 NimeTh
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 RO32 2 0 Zukys
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 7. kolo TW TL Jagatha
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 6. kolo 2 0 Amberdrake
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 5. kolo 2 0 Surgen
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 3. kolo 2 0 SolusRex
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 2. kolo 1 2 Nolimit
06. 01. 2024 PLAYzone Challenge 2024 1. kolo 2 0 Wanty
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 0 1 Hopt
13. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro2 0 1 ling
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 1 0 Radko
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 1 0 TomikuS
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 0 0 Blackbirds
29. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro6 1 0 Veriol
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 JustLikeFire
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 TomikuS
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 nExt
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Rainmaker
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 devz
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 freizy
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 1 2 Rainmaker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 0 2 Korty
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 SolusRex
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 CrosSGuarD
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 ExituS
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 2. kolo TL TW Keiras
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 1 0 Markus
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 1 2 ling
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 0 3 Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 siso
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 0 maGe
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 0 SolusRex
04. 02. 2019 Tučňákův Showmatch #2 0 3 Korty
04. 02. 2019 Tučňákův Showmatch #1 2 0 Rainmaker
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 5. kolo TL TW Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 0 2 freizy
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 2 0 Markus
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 Stig
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 1 0 SolusRex
09. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 1.kolo 1 2 Harpner
04. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 3. kolo 0 2 HeadHunter
04. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 0 BlackMikes
04. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 1 2 HeadHunter
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 0 1 Rikytan
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Ladabaz
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Mattzour
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Ladabaz
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 0 1 Ladabaz
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 1 0 Veriol
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 1 0 Mattzour
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 0 1 Ladabaz
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Harpner
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Horroren
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Harpner
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Lopata
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 1 0 Lopata
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro8 0 3 Korty
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 2 1 Hopt
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Succubare
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 3. kolo 0 2 BlackMikes
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 robotikov
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 3. kolo 0 1 Mattzour
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 2. kolo 1 0 Zakys
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 1 2 StorM