Info
Jméno
czJOHNcz
AKA
Odehráno
21 turnajů, 104 zápasů
Umístění
Odehrané série
41 W, 53 L, 1 T
Odehrané mapy
85 W, 92 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH czJOHNcz 19. 07. 2024 terran 4553 241
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Pariahs Cup #5 27. 01. 2024 5.–6.
Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 19. 12. 2021 9.–12.
akrij1211 stream turnaj SC2 02. 10. 2021 6.
Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 05. 04. 2021 9.–12.
Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 23. 01. 2021 11.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 9.–10.
SC2 LanCraft Cup #3 06. 06. 2020 9.–15.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 9.–16.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 13.–16.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 9.–12.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 9.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 5.–6.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 4.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 17.–20.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 7.–8.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 7.–8.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 9.–12.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
27. 01. 2024 Pariahs Cup #5 LB 4. kolo 0 1 Nolimit
27. 01. 2024 Pariahs Cup #5 LB 3. kolo 1 0 Satik
27. 01. 2024 Pariahs Cup #5 LB 2. kolo TW TL eXodis
27. 01. 2024 Pariahs Cup #5 WB Ro8 1 2 ling
27. 01. 2024 Pariahs Cup #5 WB Ro16 2 0 RaThak
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 3. kolo 0 1 maGe
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 2. kolo 1 0 EnerGy
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 LB 1. kolo 1 0 FYA
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro16 0 2 Rainmaker
19. 12. 2021 Vánoční Starcraft2 CZ/SK turnaj 2021 WB Ro32 2 0 Falko
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 4. kolo 1 2 Satik
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 3. kolo 2 0 Akrij
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 2. kolo 2 0 Markus
02. 10. 2021 akrij1211 stream turnaj SC2 1. kolo 0 2 Raddow
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 LB 5. kolo 1 2 Satik
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 LB 4. kolo 2 0 Amberdrake
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 LB 3. kolo 2 0 Veeky
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 LB 2. kolo 2 0 Gameforcela
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 WB Ro8 1 2 Nolimit
13. 06. 2021 Pariahs BC #4 WB Ro16 2 0 Sharik
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 LB 3. kolo 0 1 Satik
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 WB Ro8 1 2 Hopt
05. 04. 2021 Ascending Pariahs Velikonoční turnaj 2021 WB Ro16 2 0 SolusRex
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 5. kolo 0 2 Nolimit
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 4. kolo 2 0 SolusRex
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 3. kolo 0 2 Argon
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 2. kolo 1 1 Keiras
23. 01. 2021 Pariahs Cup #3 - Zimní StarCraft radovánky! 1. kolo 2 0 makak
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro16 0 2 Veeky
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro16 TL TW siso
30. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #5 3 5 Robar
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 1 2 freizy
29. 04. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #1 5 2 NimeTh
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 0 1 Satik
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Shadow
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 0 2 Argon
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Funny
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 4.kolo 0 1 Satik
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 1 2 Hopt
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 DanielCzech
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 0 1 maGe
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 0 1 robotikov
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Hopt
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL ling
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 lumpas
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Tocon
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 nExt
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Rainmaker
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 freizy
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Phara
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 4. kolo 0 1 Rainmaker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 3. kolo TW TL Raddow
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 2. kolo 1 0 Prior
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 1 2 Markus
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 4. kolo 0 1 Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro4 0 2 Nolimit
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 2 1 ling
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 0 robotikov
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 4. kolo 0 1 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 3. kolo 1 0 devz
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 2. kolo 1 0 Raddow
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 2 0 Hummingbird
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 0 2 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 2 0 SolusRex
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 0 3 Markus
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro24 2 0 SolusRex
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 1 Raddow
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 0 2 Radko
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 3. kolo 0 1 pxvxl
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 2. kolo 1 0 Domimaru
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 1 2 JustLikeFire
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro16 2 0 Satik
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 1. kolo TL TW Deiv
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 TL TW Markus
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 4. kolo 1 2 Badler
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 3. kolo 2 1 Wiarnot
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro8 0 2 Nolimit
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 2 0 Ryuzakhi
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 1 0 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo 0 1 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 2.kolo 1 0 Funny
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 0 1 Nolimit
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 0 2 Radko
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 vEEdaCZE
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 3. kolo 2 1 Funny
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 0 2 Nolimit
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 2. kolo 0 1 Korty
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro16 0 2 BloB
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 7. kolo 0 2 NovaTerra
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 6. kolo 1 0 conysek
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 5. kolo 1 0 Arranion
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro4 0 2 NovaTerra
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 2 0 SolusRex
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 2 1 METHikCZ