Info
Jméno
SolusRex
AKA
Odehráno
18 turnajů, 125 zápasů
Umístění
1x 3
Odehrané série
55 W, 62 L, 1 T
Odehrané mapy
113 W, 123 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH SolusRex 24. 11. 2020 zerg 4687 40
PÂRłAH SolusRex 24. 11. 2020 protoss 4315 13
PÂRłAH SolusRex 24. 11. 2020 random 3892 4
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 12.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 5.–8.
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 3.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 9.–16.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 17.–28.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 13.–16.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 17.–20.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 14.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 17.–20.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 13.–16.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 9.–12.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 18.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 9.–12.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 13.–16.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 13.–16.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 13.–16.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 2. kolo 0 2 Satik
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 1. kolo 2 0 Wereth
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro8 0 2 Wiarnot
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 0 1 Heli
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 0 1 siso
23. 08. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #9 5 2 RamZesKTS
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 1 0 RamZesKTS
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 0 0 Striker
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 Masacre
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Petros
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Phara
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Robar
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 bArtH
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 meinhold
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL EnerGy
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Ryuzakhi
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro8 1 2 Heli
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Heli
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 siso
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 8. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 8. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 6. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 6. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 5. kolo 2 1 Sharik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 5. kolo 2 1 Sharik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 4. kolo 2 1 Satik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 4. kolo 2 1 Satik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 3. kolo 2 1 Rainmaker
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 3. kolo 2 1 Rainmaker
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 2. kolo 0 2 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 2. kolo 0 2 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 1. kolo 2 0 mOsesS
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 1. kolo 2 0 mOsesS
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro8 0 2 Raddow
20. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #4 5 2 Satik
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 0 2 Nolimit
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 1 2 Kryki
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 0 1 Ladabaz
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Max
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 0 2 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Markus
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 0 1 robotikov
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 1 2 Argon
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 maGe
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 robotikov
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 RamZesKTS
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 Striker
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Markus
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Ryuzakhi
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Adik
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 conysek
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Masacre
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Zasz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Eladen
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 siso
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 maGe
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 robotikov
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Blackbirds
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Veriol
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 0 ExituS
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 0 2 lumpas
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 0 2 Korty
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 0 2 CrosSGuarD
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 2. kolo 0 1 FreeThinker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 1. kolo 1 0 Epiphonester
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 1 2 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 0 1 Markus
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 0 2 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 1 Raddow
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 0 1 Keiras
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 0 2 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro2 0 3 Raddow
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro4 3 1 Satik
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro8 2 0 Wereth
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro24 0 2 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 1 2 maGe
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 0 2 lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo 1 2 pxvxl
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 2. kolo 2 1 Wiarnot
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 1. kolo 2 0 EvilMarine
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 0 2 Korty
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro32 TW TL EvilMarine
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 2. kolo 1 2 Phara
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 1. kolo 2 0 RamZesKTS
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 1 2 Badler
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 0 1 lumpas
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 TL TW Korty
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Baku
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 0 2 TomikuS
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 Badler
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo 0 1 XeLiatH
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 0 2 TomikuS
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 3. kolo 0 1 conysek
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 0 2 czJOHNcz
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 2 0 Luccas
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 3. kolo 0 2 Raddow
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 2. kolo 2 0 TomVrCZ
25. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #5 (Season 2) 1. kolo 0 2 NovaTerra
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 5. kolo 1 2 Raddow
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 3. kolo 2 0 SaaTAP
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 4. kolo 0 2 NovaTerra
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 2. kolo 2 1 robotikov
18. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 (Season 2) 1. kolo 2 1 LogiM
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) Finále 3 0 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro2 2 1 Raddow
11. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #3 (Season 2) WB Ro4 2 1 Funny
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) LB 2. kolo 0 1 Funny
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) WB Ro4 0 2 Quickexpress
04. 06. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 (Season 2) WB Ro8 2 0 TomVrCZ
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) Finále TW TL Raddow
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) LB 4. kolo 2 1 Arranion
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro2 0 2 Raddow
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro4 2 1 Arranion
08. 05. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #1 (Season 2) WB Ro8 2 1 KOVI
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 LB 3. kolo 0 1 Sindar
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 WB Ro4 1 2 NovaTerra
23. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #4 WB Ro8 2 0 robotikov
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 LB 5. kolo 0 2 DoubleCC
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro2 0 2 NovaTerra
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro4 2 0 DoubleCC
10. 04. 2017 PM l Platinum - Diamond weekly #2 WB Ro8 2 1 Arranion
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 2. kolo 0 1 DoubleCC
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 0 2 Radko