Info
Jméno
siso
AKA
sis0
Odehráno
11 turnajů, 77 zápasů
Umístění
2x 2,
Odehrané série
28 W, 37 L, 5 T
Odehrané mapy
48 W, 60 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH siso 04. 03. 2024 zerg 4096 39
PÂRłAH siso 04. 03. 2024 protoss 3573 3
PÂRłAH siso 04. 03. 2024 terran 3282 54
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 9.
SC2 LanCraft Cup #3 06. 06. 2020 5.–8.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 17.–28.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 17.–24.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 13.–16.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 16.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 2.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 9.–16.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 13.–16.
The One Tournament! 22. 07. 2018 2.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 9.–12.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
30. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro10 TL TW NimeTh
30. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro10 TL TW Raddow
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 0 1 Satik
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 1 0 SolusRex
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 0 0 maitiky
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 1 0 NitramVHive
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL EnerGy
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Ryuzakhi
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 bArtH
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 meinhold
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Masacre
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 Petros
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Phara
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Robar
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 o 3. místo 2 0 Amberdrake
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro4 1 2 Satik
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro8 2 0 Funny
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Satik
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 SolusRex
15. 06. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #7 0 5 ling
11. 06. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #1 Finále 3 0 Amberdrake
11. 06. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #1 WB Ro2 2 1 Amberdrake
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro8 0 2 Raddow
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro16 TW TL czJOHNcz
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 0 2 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 0 1 Robar
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 1 2 TomikuS
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Wiarnot
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 3.kolo 0 1 ling
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 2 0 Veeky
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 0 2 Hopt
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 Blackbirds
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 0 Veriol
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 0 0 Dompl
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 Radem
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Adik
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 conysek
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Masacre
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 Zasz
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 0 1 Keiras
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Zasz
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 maGe
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 robotikov
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Satik
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 SolusRex
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Blackbirds
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Veriol
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Markus
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Ryuzakhi
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 0 3 lumpas
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro24 2 0 Amberdrake
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 2 0 Wiarnot
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 0 2 Hopt
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 2. kolo 0 2 Wiarnot
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 1. kolo 2 0 Deiv
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 1 2 Markus
22. 07. 2018 The One Tournament! Finále 0 1 Korty
22. 07. 2018 The One Tournament! LB 4.kolo 1 0 maGe
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro2 0 1 Korty
22. 07. 2018 The One Tournament! WB Ro4 1 0 pxvxl
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 2.kolo 0 1 ling
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 0 1 Hopt
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 5. kolo 2 0 Mazec
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 4. kolo 0 2 SaPPhiRe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 3. kolo 1 1 robotikov
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 2. kolo 1 1 FreeThinker
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 1. kolo 2 0 Deiv
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 5. kolo 2 0 FreeThinker
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 4. kolo 2 1 destroy
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 3. kolo 0 2 KOVI
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 2. kolo 2 1 OmentumMajus
04. 11. 2017 CZ/SK bronze-diamond, listopad 2017 1. kolo 0 2 Vuvuzela
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 3. kolo 0 1 Arranion
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 LB 2. kolo 1 0 AsPhIX
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 0 2 NovaTerra