Info
Jméno
Satik
AKA
Odehráno
18 turnajů, 103 zápasů
Umístění
1x 3
Odehrané série
43 W, 52 L, 0 T
Odehrané mapy
80 W, 92 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH Satik 24. 11. 2020 zerg 4699 40
PÂRłAH Satik 24. 11. 2020 protoss 4280 24
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 12.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 4.
SC2 LanCraft Cup #3 06. 06. 2020 9.–15.
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 3.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 5.–8.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 9.–16.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 9.–12.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 9.–12.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 7.–8.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 14.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 13.–16.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 13.–16.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 9.–12.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 13.–16.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 3. kolo 0 2 robotikov
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 LB 2. kolo 2 0 SolusRex
12. 09. 2020 Ascending Pariahs BC #3 WB Ro8 0 2 Nolimit
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 1 0 Heli
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro12 1 0 siso
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 1 0 RamZesKTS
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro16 1 0 Striker
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 1 0 Masacre
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 Petros
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Phara
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Robar
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 bArtH
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 meinhold
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL EnerGy
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 TW TL Ryuzakhi
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro2 3 1 Heli
17. 07. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #2 Ro4 2 1 siso
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 Heli
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T2 0 1 siso
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 9. kolo 1 2 Rainmaker
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 9. kolo 1 2 Rainmaker
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 8. kolo 2 0 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 8. kolo 2 0 SmokedSloth
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 7. kolo 2 0 mOsesS
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 7. kolo 2 0 mOsesS
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 5. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 5. kolo 2 0 Veeky
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 4. kolo 1 2 SolusRex
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 4. kolo 1 2 SolusRex
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 3. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 3. kolo 2 1 Wiarnot
29. 06. 2020 Ascending Pariahs BC #2 Koblížek Cup 2. kolo 2 0 Sharik
29. 06. 2020 Ascending Pariahs Bootcamp #2 Koblížek Cup 2. kolo 2 0 Sharik
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 o 3. místo 1 2 Argon
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro4 0 2 Raddow
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro8 2 0 Wiarnot
11. 06. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #1 LB 1. kolo TL TW Amberdrake
11. 06. 2020 OVACHAMP Sc2 Mini Cup #1 WB Ro4 TL TW Amberdrake
06. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #3 Ro16 TL TW NimeTh
20. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #4 2 5 SolusRex
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 0 2 Nolimit
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 0 Amberdrake
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 1 2 Crow
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 Robar
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 5. kolo 0 1 NimeTh
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 4. kolo 1 0 czJOHNcz
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 1 0 Wiarnot
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 0 2 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 1 Robar
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 3. kolo 0 1 Argon
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 2. kolo 1 0 Petros
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 1 2 Hopt
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro32 2 0 kubajz
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 5.kolo 0 1 Petros
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 4.kolo 1 0 czJOHNcz
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 3.kolo 1 0 NimeTh
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 0 2 Korty
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 1 0 maGe
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 0 1 robotikov
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 0 1 RamZesKTS
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 Striker
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Markus
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Ryuzakhi
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Adik
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 conysek
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Masacre
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Zasz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Eladen
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 siso
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 maGe
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 robotikov
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Blackbirds
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Veriol
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 0 2 JustLikeFire
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 1 Amberdrake
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 0 2 Keiras
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 0 2 Lancel
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 Veeky
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 0 2 Petros
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 2. kolo 0 1 robotikov
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 0 2 Korty
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo 0 1 Amberdrake
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 0 2 Argon
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. o 3. místo 2 0 Wiarnot
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro4 1 3 SolusRex
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March dpr. Ro8 2 0 Amberdrake
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 0 3 Keiras
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo TW TL BlackMikes
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 1 2 JustLikeFire
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 2. kolo 0 1 Raddow
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro16 0 2 czJOHNcz
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 0 1 Markus
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 2. kolo 1 0 NaTaN
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 0 2 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo 0 2 Korty
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 2. kolo 2 0 robotikov
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 0 2 Keiras
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro32 2 0 Deiv
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 2. kolo 0 2 Ryuzakhi
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 0 2 Nolimit
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro32 2 0 Hexed