Info
Jméno
Nolimit
AKA
AnNyeong, AničkaHejná, Déjàvu, Nolimit95, ZávinMakový
Odehráno
24 turnajů, 170 zápasů
Umístění
9x 1, 6x 2, 4x 3
Odehrané série
125 W, 34 L, 0 T
Odehrané mapy
244 W, 95 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PÂRłAH Nolimit 25. 09. 2020 zerg 5760 104
robotikov 25. 09. 2020 zerg 5715 86
vsoos 27. 11. 2019 zerg 4659 48
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
NestStory Cup 2020 18. 07. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 3.–4.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 3.–4.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 1.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 1.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 9.–12.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 5.–6.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 11.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 2.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 1.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 2.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 2.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 1.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 1.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 1.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 1.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 2.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 1.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 4.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 2.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 3.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 3.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 3. kolo 1 0 Ladabaz
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 3. kolo 1 0 Ladabaz
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 3. kolo 1 0 Raddow
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 1 0 Argon
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 1 0 NimeTh
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 1 0 Keiras
18. 07. 2020 NestStory Cup 2020 1. kolo 1 0 Argon
13. 05. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #3 5 1 Keiras
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro4 1 2 Radko
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 2 0 Satik
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 0 SolusRex
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro4 1 2 Keiras
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 2 1 robotikov
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 Raddow
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 siso
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 Finále 3 1 nExt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro2 2 0 nExt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro4 2 1 Hopt
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro8 2 0 Argon
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 2 0 Satik
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 Fpohozlobr
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj Finále 3 1 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro2 2 1 freizy
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro4 2 1 Hopt
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 2 1 devz
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 2 0 NimeTh
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 4.kolo 0 1 Argon
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 3.kolo 1 0 robotikov
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 2.kolo 1 0 Hummingbird
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 1.kolo 1 0 Markus
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 0 2 Hopt
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo 0 2 Raddow
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 2 0 freizy
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 0 2 Korty
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 TL TW Blackbirds
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 TL TW Veriol
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Keiras
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW CuKu
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Tocon
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL nExt
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Rainmaker
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 JustLikeFire
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 JustLikeFire
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 JustLikeFire
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 Markus
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 nExt
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 CrosSGuarD
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 Lancel
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 Korty
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 Korty
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 1 0 Keiras
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro2 0 1 Lancel
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 devz
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Radko
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Hopt
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 ling
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro2 4 3 Hopt
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro4 3 0 Korty
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 2 0 Keiras
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 0 CrosSGuarD
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 0 Rainmaker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Markus
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 Wiarnot
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 Spectra
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 Hopt
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 Finále 1 3 TomikuS
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 7. kolo 2 0 Rainmaker
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro2 1 2 TomikuS
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro4 2 0 Keiras
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro8 2 0 Markus
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 2 0 Prior
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 Finále 2 3 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro2 2 1 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro4 2 0 czJOHNcz
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 2 1 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 0 Markus
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 Finále 1 3 Radko
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 5. kolo 2 0 ling
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 4. kolo 1 0 czJOHNcz
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 3. kolo 1 0 Keiras
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro4 1 2 Radko
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 2 0 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March o 3. místo 0 2 freizy
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro4 2 3 Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 3 1 Markus
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 JustLikeFire
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro24 2 0 Wereth
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 0 czares
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 1 2 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 Finále 3 0 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro2 2 1 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 2 1 JustLikeFire
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 2 0 pxvxl
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 Finále 3 2 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro2 2 1 JustLikeFire
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro4 2 1 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 2 1 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 robotikov
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 Finále 3 1 Hopt
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 7. kolo 2 0 freizy
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 6. kolo TW TL Korty
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 5. kolo TW TL lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 4. kolo TW TL pxvxl
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo 2 0 Stig
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 0 2 Hopt
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 SmokedSloth
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 Finále 3 0 Keiras
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro2 2 0 Raddow
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro4 2 0 Keiras
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro8 2 0 czJOHNcz
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 2 0 Satik
08. 12. 2018 Česká StarCraft Liga 4 Finále 1 4 Radko
08. 12. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 6.kolo 3 1 Ladabaz
08. 12. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 5.kolo 3 1 uniQFazer
19. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 4.kolo 2 0 nExt
19. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 3.kolo 2 1 Lancel
09. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 2.kolo 2 0 Keiras
24. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 3. kolo 2 0 Lancel
24. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 0 2 Radko
24. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 2 1 Lancel
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek Finále 1 0 Hopt
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 5.kolo 1 0 Markus
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro2 0 1 Hopt
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro4 1 0 robotikov
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro8 1 0 czJOHNcz
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 1 0 ling
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 o 3. místo 0 2 Radko
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro4 1 3 Korty
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro8 3 0 maGe
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 2 0 Raddow
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 2 0 Funny
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 2 0 czJOHNcz
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 Finále 1 3 Radko
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 6. kolo 2 0 TomikuS
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 5. kolo 1 0 Keiras
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 4. kolo 1 0 BloB
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro4 0 2 Radko
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro8 2 1 Korty
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro16 2 0 GrumpyDog
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 5. kolo 2 0 Zajda
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 4. kolo 2 0 Markus
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 3. kolo 2 0 SaPPhiRe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 2. kolo 2 0 CheeseWipe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 1. kolo 2 0 Mazec
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 6. kolo 0 2 TomikuS
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 5. kolo 1 0 Keiras
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 4. kolo 1 0 Hopt
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro4 0 2 TomikuS
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 2 0 BlackMikes
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 0 Funny
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 Finále 3 0 NovaTerra
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro2 2 1 NovaTerra
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro4 2 0 Raddow
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro8 2 0 Arranion
01. 10. 2017 CZ/SK bronze-diamond, říjen 2017 WB Ro16 2 0 Heli
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro8 2 0 BlackMikes
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 7. kolo 0 2 Radko
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 6. kolo 1 0 BlackMikes
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 5. kolo 1 0 StorM
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro4 0 3 TomikuS
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 2 0 Spectra