Info
Jméno
nExt
AKA
Odehráno
6 turnajů, 58 zápasů
Umístění
1x 1, 2x 2, 1x 3
Odehrané série
33 W, 15 L, 1 T
Odehrané mapy
50 W, 29 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ nExt 25. 09. 2020 zerg 5208 23
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 2.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 3.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 21.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 1.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 2.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 5.–6.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 Finále 1 3 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 9. kolo 2 0 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro2 0 2 Nolimit
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro4 2 0 Keiras
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro8 2 1 TomikuS
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro16 2 1 Rainmaker
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 2 0 SmokedSloth
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES o 3. místo 3 0 Raddow
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES tiebreaker 1 0 Keiras
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo TW TL Phara
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 0 2 Rainmaker
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 1 1 Keiras
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW CuKu
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Tocon
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Radko
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW TomikuS
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW devz
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW freizy
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Nolimit
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Phara
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 Nolimit
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 Ladabaz
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 Ladabaz
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 maGe
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 Korty
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Lancel
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Korty
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Keiras
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 0 1 freizy
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 freizy
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 Mattzour
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 robotikov
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 Phara
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 Korty
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Keiras
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Badler
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CrosSGuarD
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 Finále 2 3 Nolimit
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 7. kolo 2 0 JustLikeFire
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 6. kolo 1 0 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 5. kolo 1 0 TomikuS
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 4. kolo 1 0 Hopt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 1 0 Betrayer
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 1 2 Nolimit
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 MaF
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 0 1 uniQFazer
19. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 4.kolo 0 2 Nolimit
13. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 WB Ro4 1 3 Ladabaz
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 1 Keiras
09. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 2 0 Korty