Info
Jméno
Markus
AKA
TomZeleny, w3cMarkus
Odehráno
24 turnajů, 114 zápasů
Umístění
2x 1, 1x 2, 1x 3
Odehrané série
48 W, 57 L, 2 T
Odehrané mapy
75 W, 94 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
IIIIIIIIIIII 24. 11. 2020 terran 5955 3
w3c Markus 01. 10. 2020 terran 4822 2
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 9.–16.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 9.–16.
SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 28. 03. 2020 17.–24.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 13.–16.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 21.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 12.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 1.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #6 16. 06. 2019 9.–12.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 9.–12.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 5.–8.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 7.–8.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 7.–8.
Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 28. 12. 2018 7.–8.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 13.–16.
NestStory Cup 2018 12. 08. 2018 2.
Diamond - GrandMaster Turnajek 02. 06. 2018 3.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 9.–16.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 7.–8.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 9.–12.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 5.–6.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 0 2 Argon
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 0 2 Keiras
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro32 2 0 RamZesKTS
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 3. kolo 0 1 maGe
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 2. kolo 1 0 scurge
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 LB 1. kolo 1 0 SkrvSn
28. 03. 2020 SC2 Karanténa Cup 28.3.2020 WB Ro32 0 2 SolusRex
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 2. kolo 0 1 robotikov
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 0 2 Argon
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro32 2 0 Fangate
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 1.kolo 0 1 Nolimit
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro32 1 2 ling
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 TL TW CuKu
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 TL TW Tocon
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 1 0 Masacre
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro16 1 0 Petros
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 0 0 Kaplan
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro20 1 0 Max
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Satik
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 SolusRex
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 TL TW Blackbirds
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 TL TW Veriol
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 Nolimit
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 0 1 Keiras
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 0 1 Phara
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 Keiras
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 maGe
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 robotikov
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Adik
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 conysek
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Masacre
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Petros
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Mattzour
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 0 1 Zasz
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 Eladen
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T2 1 0 siso
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 0 2 Korty
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 1 2 Hopt
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 0 2 Nolimit
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 Spectra
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 0 2 Rainmaker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 Wiarnot
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 LB 3. kolo 0 1 Phara
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro8 0 2 Nolimit
16. 06. 2019 21Games SC2 Tournament #6 WB Ro16 2 1 czJOHNcz
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 3. kolo TL TW Hopt
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 2. kolo 1 0 SolusRex
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 1. kolo 1 0 FreeThinker
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 0 2 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 LB 1. kolo 0 1 lumpas
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 0 2 Radko
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 1 3 Nolimit
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 czJOHNcz
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 2 0 Sandro
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 0 Amberdrake
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 3. kolo 0 1 Raddow
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 2. kolo 1 0 Funny
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 1 2 Hopt
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro16 2 1 Betrayer
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 4. kolo 0 1 freizy
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 1 0 Satik
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 0 2 TomikuS
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 1 Raddow
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 4. kolo 0 2 Korty
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 3. kolo TW TL SmokedSloth
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 0 2 lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 TW TL czJOHNcz
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 4. kolo 1 2 Phara
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 LB 3. kolo 2 0 Ryuzakhi
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro8 0 2 uniQFazer
28. 12. 2018 Inae Vánoční SC2 turnaj 2018 WB Ro16 2 1 siso
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 0 1 czJOHNcz
06. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 LB 1.kolo 0 2 Lancel
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 0 2 robotikov
16. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 0 2 Rainmaker
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 0 1 Ladabaz
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Veriol
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 0 1 Veriol
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Veriol
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 1 0 Mattzour
12. 08. 2018 NestStory Cup 2018 Finále 0 1 Veriol
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 0 1 Mattzour
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 0 1 Ladabaz
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 1 0 Ladabaz
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 1 0 Veriol
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 1 0 Rikytan
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro2 0 1 Mattzour
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 5.kolo 0 1 Nolimit
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 5.kolo 1 0 Korty
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 4.kolo 1 0 Keiras
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 3.kolo 1 0 czJOHNcz
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 2.kolo 1 0 Phara
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek LB 1.kolo 1 0 DoubleCC
02. 06. 2018 Diamond - GrandMaster Turnajek WB Ro16 0 1 Keiras
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 1 2 BlackMikes
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro24 2 0 Domimaru
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 3. kolo 2 0 Cathilek
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 1. kolo 0 2 Hopt
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 3. kolo 0 1 Korty
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 LB 2. kolo 1 0 FreeThinker
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro8 0 2 Radko
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro16 2 1 Raddow
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 5. kolo 0 2 Bahamut
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 4. kolo 0 2 Nolimit
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 3. kolo 2 0 Ryuzakhi
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 2. kolo 1 1 SaPPhiRe
10. 12. 2017 CZ/SK bronze-diamond, prosinec 2017 1. kolo 2 0 INAEololpCZE
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 2. kolo 0 1 Hopt
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 LB 1. kolo 1 0 Funny
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 0 2 BlackMikes
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 5. kolo 0 1 BlackMikes
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro4 0 3 Radko
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro8 2 0 StorM
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 2 0 Zakys