Info
Jméno
JustLikeFire
AKA
Ditrih
Odehráno
6 turnajů, 53 zápasů
Umístění
1x 1, 1x 3
Odehrané série
36 W, 12 L, 0 T
Odehrané mapy
50 W, 22 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ JustLikeFire 25. 01. 2021 protoss 5708 406
PMǂ JustLikeFire 25. 01. 2021 zerg 4775 23
PMǂ JustLikeFire 25. 01. 2021 terran 4691 209
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 4.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 1.
Starcraft 2 PLAYzone Challenge 22. 06. 2019 5.–8.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 9.–16.
21Games SC2 Tournament #3 09. 03. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 3.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TL TW Hopt
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 TL TW ling
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 TomikuS
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 lumpas
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 Nolimit
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 1 0 Nolimit
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 Finále 0 1 Nolimit
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Lancel
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Keiras
18. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 2.kolo 1 0 Korty
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 Mattzour
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 freizy
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 Korty
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Keiras
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Lancel
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Lancel
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 CrosSGuarD
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 1 0 Korty
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 nExt
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Rainmaker
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 devz
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Nolimit
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro8 1 2 Hopt
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge Ro16 2 0 Satik
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 5. kolo 2 1 maGe
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 4. kolo 2 0 Mattzour
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 3. kolo 2 0 robotikov
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 2. kolo 2 0 Striker
22. 06. 2019 Starcraft 2 PLAYzone Challenge 1. kolo 2 0 BorderKeeper
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 0 3 Nolimit
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo TW TL BlackMikes
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 1 Satik
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 5. kolo 0 1 Keiras
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 LB 4. kolo 1 0 Raddow
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro4 1 2 Nolimit
09. 03. 2019 21Games SC2 Tournament #3 WB Ro8 2 1 czJOHNcz
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 7. kolo 0 2 nExt
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro2 1 2 Nolimit
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro4 2 1 TomikuS
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 2 0 freizy
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 Betrayer