Info
Jméno
freizy
AKA
Odehráno
16 turnajů, 106 zápasů
Umístění
3x 2, 4x 3
Odehrané série
53 W, 40 L, 2 T
Odehrané mapy
96 W, 79 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
PMǂ freizy 03. 11. 2023 protoss 4612 34
Odznaky za zdolání vybraných hráčů
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Letní liga 2022 11. 09. 2022 12.
Letní liga 2021 29. 08. 2021 3.
NestStory Cup 2021 13. 08. 2021 2.
Keirasova výzva #1 05. 12. 2020 4.
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 5.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 2.
Ascending Pariahs Vánoční turnaj 29. 12. 2019 3.
Playzone Starcraft II Turnaj 27. 10. 2019 2.
Ostrava Championship FORGAMES 20. 10. 2019 7.–8.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 10.
NestStory Cup 2019 18. 08. 2019 4.
21Games SC2 Tournament #5 12. 05. 2019 5.–6.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 3.
21Games SC2 Tournament #2 09. 02. 2019 5.–6.
21Games SC2 Tournament #1 19. 01. 2019 3.
NestStory Cup 2018 12. 08. 2018 4.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
21. 08. 2022 Letní liga 2022 3.kolo TL TW SilentFate
14. 08. 2022 Letní liga 2022 2.kolo 0 3 Argon
07. 08. 2022 Letní liga 2022 1. kolo TW TL Lancel
29. 08. 2021 Letní liga 2021 7. kolo 3 0 NimeTh
22. 08. 2021 Letní liga 2021 6. kolo 3 0 Petros
15. 08. 2021 Letní liga 2021 5. kolo 1 3 Hopt
13. 08. 2021 NestStory Cup 2021 3. kolo 0 1 Nolimit
13. 08. 2021 NestStory Cup 2021 3. kolo 0 1 Nolimit
13. 08. 2021 NestStory Cup 2021 3. kolo 1 0 NimeTh
13. 08. 2021 NestStory Cup 2021 2. kolo 1 0 Keiras
13. 08. 2021 NestStory Cup 2021 2. kolo 1 0 maGe
08. 08. 2021 Letní liga 2021 4. kolo 3 0 Heli
01. 08. 2021 Letní liga 2021 3. kolo 3 2 maGe
25. 07. 2021 Letní liga 2021 2. kolo 0 3 Keiras
18. 07. 2021 Letní liga 2021 1. kolo 3 1 Raddow
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 LB 6. kolo 0 2 Radko
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 LB 5. kolo 2 1 Argon
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro4 0 2 Hopt
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro8 2 1 Nolimit
05. 12. 2020 Keirasova výzva #1 WB Ro16 2 0 Satik
13. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro6 1 0 Korty
13. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro6 0 1 robotikov
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 TW TL Mattzour
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 TW TL Zasz
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Radko
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Nolimit
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Blackbirds
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 nExt
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 NimeTh
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Raddow
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Argon
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 0 1 Keiras
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Hopt
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 ling
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Korty
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 robotikov
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro2 0 2 Radko
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro4 2 1 Hopt
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 2 0 Crow
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 1 czJOHNcz
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj LB 7. kolo 1 2 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro2 1 2 Nolimit
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro4 2 0 TomikuS
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro8 2 1 Argon
29. 12. 2019 Ascending Pariahs Vánoční turnaj WB Ro16 2 0 robotikov
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj Finále 1 3 Hopt
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj LB 8.kolo 1 0 Korty
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro2 0 3 Hopt
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro4 3 0 Keiras
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro8 2 0 Wiarnot
27. 10. 2019 Playzone Starcraft II Turnaj WB Ro16 2 0 NimeTh
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 3.kolo 1 1 Korty
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 2.kolo 0 2 Nolimit
20. 10. 2019 Ostrava Championship FORGAMES 1.kolo 1 1 Raddow
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 1 0 Mattzour
15. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro12 1 0 Zasz
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Badler
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL CrosSGuarD
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW CuKu
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TL TW Tocon
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL nExt
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Rainmaker
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Radko
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 TomikuS
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 0 1 JustLikeFire
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 1 0 nExt
17. 08. 2019 NestStory Cup 2019 LB 1.kolo 0 1 nExt
16. 08. 2019 NestStory Cup 2019 WB Ro4 0 1 maGe
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 JustLikeFire
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Korty
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Hopt
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Keiras
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 LB 4. kolo 0 1 Keiras
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro4 0 2 TomikuS
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro8 2 1 Argon
12. 05. 2019 21Games SC2 Tournament #5 WB Ro16 2 1 Amberdrake
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March o 3. místo 2 0 Nolimit
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro4 1 3 Radko
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 3 2 Hopt
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 2 Tocon
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 2. kolo 2 1 Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo TW TL robotikov
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 5. kolo 0 1 Keiras
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 4. kolo 1 0 Markus
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 LB 3. kolo 1 0 MaF
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro8 0 2 JustLikeFire
09. 02. 2019 21Games SC2 Tournament #2 WB Ro16 2 0 Max
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 LB 7. kolo 0 2 Nolimit
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro2 1 2 Hopt
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro4 2 0 lumpas
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro8 2 0 Korty
19. 01. 2019 21Games SC2 Tournament #1 WB Ro16 2 0 Wiarnot
06. 12. 2018 Clan War Showmatch 0 1 Badler
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 0 1 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 1 0 Lopata
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 1 0 DeViL
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 0 1 Harpner
11. 08. 2018 NestStory Cup 2018 LB 1.kolo 1 0 Lopata
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 0 1 Mattzour
10. 08. 2018 NestStory Cup 2018 WB Ro4 0 1 Mattzour