Info
Jméno
Radko
AKA
BlueCheese, Bábovka
Odehráno
13 turnajů, 87 zápasů
Umístění
10x 1, 3x 3
Odehrané série
78 W, 5 L, 2 T
Odehrané mapy
145 W, 22 L
Aktuální 1v1 ladder umístění na turnajových účtech:
Radko 24. 11. 2020 terran 6304 55
TODO
Přehled umístění v CZSK turnajích
Název turnaje Datum Pořadí
Kdo přežije: Roach šťouch 27. 09. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #4 27. 06. 2020 1.
SC2 LanCraft 2v2 Cup #1 24. 05. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #2 10. 05. 2020 1.
SC2 LanCraft Cup #1 25. 04. 2020 3.–4.
Kdo přežije: Lumpasův Bust 13. 10. 2019 3.
21Games SC2 Tournament #4 13. 04. 2019 1.
Ostrava Championship 2019 March 30. 03. 2019 1.
Česká StarCraft Liga 4 08. 12. 2018 1.
Ostrava Championship 2018 31. 03. 2018 3.
Phobia Starleague #2 16. 12. 2017 1.
Phobia Starleague #1 14. 10. 2017 1.
Razer Cup CZ/SK 18. 03. 2017 1.
Odehrané zápasy
Datum Turnaj Kolo + - Soupeř
27. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro2 0 0 Hopt
27. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro2 1 0 ling
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 1 0 Korty
20. 09. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Ro4 0 0 robotikov
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Argon
23. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Keiras
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 devz
16. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 freizy
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Hopt
09. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 ling
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Blackbirds
02. 08. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 nExt
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Korty
26. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 robotikov
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 NimeTh
19. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Raddow
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Mattzour
12. 07. 2020 Kdo přežije: Roach šťouch Group T1 1 0 Zasz
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro2 2 0 Raddow
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro4 2 0 Argon
27. 06. 2020 SC2 LanCraft Cup #4 Ro8 2 0 Keiras
26. 06. 2020 Ascending Pariahs Showmatch #8 5 1 Argon
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro2 2 0 freizy
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro4 2 1 Nolimit
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro8 2 0 Argon
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro16 2 0 Keiras
10. 05. 2020 SC2 LanCraft Cup #2 Ro32 2 0 Robar
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro4 1 2 Rainmaker
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro8 2 0 Korty
25. 04. 2020 SC2 LanCraft Cup #1 Ro16 2 0 Dante
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 1 0 Keiras
06. 10. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Ro4 0 1 lumpas
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 JustLikeFire
08. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Korty
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL nExt
01. 09. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 TW TL Rainmaker
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Hopt
25. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 ling
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 devz
18. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 freizy
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Keiras
11. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 lumpas
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 0 1 Nolimit
04. 08. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Phara
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Badler
28. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CrosSGuarD
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 czJOHNcz
21. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Raddow
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 CuKu
14. 07. 2019 Kdo přežije: Lumpasův Bust Group T1 1 0 Tocon
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 Finále 3 1 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro2 2 0 ling
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro4 2 1 Nolimit
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro8 2 1 Raddow
13. 04. 2019 21Games SC2 Tournament #4 WB Ro16 2 0 Markus
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro2 3 1 Korty
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro4 3 1 freizy
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro8 3 0 Keiras
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March Ro16 3 0 Sandro
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 3. kolo 2 0 Raddow
30. 03. 2019 Ostrava Championship 2019 March 1. kolo 2 0 czJOHNcz
08. 12. 2018 Česká StarCraft Liga 4 Finále 4 1 Nolimit
13. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 WB Ro2 3 0 Ladabaz
13. 11. 2018 Česká StarCraft Liga 4 WB Ro4 3 0 Rainmaker
24. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 2. kolo 2 0 Nolimit
24. 10. 2018 Česká StarCraft Liga 4 1. kolo 2 0 uniQFazer
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 o 3. místo 2 0 Nolimit
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro4 2 3 TomikuS
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro8 3 0 uniQFazer
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 Ro16 2 0 czJOHNcz
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 3. kolo 2 0 Baku
31. 03. 2018 Ostrava Championship 2018 2. kolo 2 0 Raddow
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 Finále 3 1 Nolimit
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro2 2 0 TomikuS
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro4 2 0 Nolimit
16. 12. 2017 Phobia Starleague #2 WB Ro8 2 0 Markus
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 Finále 3 2 TomikuS
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro2 2 0 TomikuS
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro4 2 1 Korty
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro8 2 0 Tocon
14. 10. 2017 Phobia Starleague #1 WB Ro16 2 0 Ryuzakhi
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK Finále 3 0 TomikuS
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK LB 7. kolo 2 0 Nolimit
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro2 1 3 TomikuS
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro4 3 0 Markus
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro8 2 0 Keiras
18. 03. 2017 Razer Cup CZ/SK WB Ro16 2 0 SolusRex